€ 9-11 euro brutto/h

Niemcy praca na budowie dla malarza budowlanego przy remontach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 4, 2015 9:52 pm

Aktualnie proponujemy pracę w Niemczech dla budowlańców w firmie budowlanej. Ogłoszenie z Kolonii dla malarzy – tapeciarzy przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Malarz budowlany

Zarobki: stawka pomiędzy 9 a 11 euro brutto za godzinę plus dieta za każdy przepracowany dzień(wysokość diety do uzgodnienia)

Lokalizacja: Kolonia

Obowiązki:

  • zadania remontowe w budownictwie
  • Przygotowanie odpowiednich materiałów, narzędzi oraz podłoża do pracy
  • malowanie wewnątrz domu oraz elewacji
  • tapetowanie
  • szlifowanie, wygładzanie
  • wykonywanie poprawek

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego wymagana w stopniu minimum podstawowym
  • sprawność, zwinność
  • umiejętność sprawnego przyswajania wiedzy
  • samodzielność

Oferujemy:

  • stałe zlecenia
  • bardzo dobre stawki godzinowe plus dodatki w postaci diety
  • możliwość regularnych przyjazdów do Polski
  • opieka polskojęzycznego konsultanta
  • umowa na niemieckich warunkach
  • pracodawca zapewnia bezpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Malarz budowlany w Kolonii 2015” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 56854a9a4c1c900f

12 komentarzy na “Niemcy praca na budowie dla malarza budowlanego przy remontach Kolonia”

  1. Pracowałem 15 lat na budowie.prosze o więcej szczegółów nieznam niemieckiego.609642373

  2. Witam posiadam ośmioletnie doświadczenie w tej pracy,jestem bardzo zainteresowany tym ogłoszeniem,proszę o kontakt 788708280

  3. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy ! w branży budowlanej pracuję od 10 lat głównie malowanie ocieplanie itp. Dariusz pozdrawiam .

  4. WITAM JESTEM ZAITERESOWANY WASZA OFERTA ! W BRANŻY BUDOWLANEJ PRACUJE OD 10 LAT GŁÓWNIE MALOWANIE OCIEPLANIE ITP. TEL 531-859-833 DARIUSZ

  5. Pracowalem na budowie 7lat umiem cieszko szybko i dokladnie wykonac zadanie .spawam maluje i docieplam .tel 516300645 urodzony 1982,12,12

  6. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy ! w branży budowlanej pracuję od 10 lat głównie malowanie ocieplanie regipsy ma 31 lat tel.733217141. pozd.
    (nie znam niemieckiego)

  7. Malarz budowlany w Koloni 2015 na Styczeń 8, 2015 @ 2:43 pm

    witam jestem bardzo zainteresowany ta praca.Mam doświadczenie w takich pracach 8 lat doświadczenia. jezyk znam słabo ale pracowałem w niemczech przez krótki okras i potrafie sie dogadać. tomek 661156516

  8. Witam, wysłałem do Państwa e-mail.
    Mam nadzieję, że otrzymam kontakt zwrotny z Państwa strony.
    Pozdrawiam

  9. Jestem zainteresowany praca mam doswiadczenie w tej branży jestem solidny uczciwy i pracowity bardzo proszę o wiadomość

  10. Radosław Jarosz na Luty 15, 2015 @ 7:59 am

    jestem zainteresowany ta oferta pracy mam doswiadczenie kilku letnie jestem pracowity i sumienny brak nałogów tel.692879935

  11. Witam jestem zainteresowany oferta pracymam gewerbe od trzech lat potrafie sie moj jezyk w stopniu podstawowym