Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Niemcy praca jako opiekunka do starszej pani w Lipsku od zaraz na 2 m-ce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 17, 2017 5:44 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca jako opiekunka do starszej pani w Lipsku od zaraz na 2 m-ce

Opis

Od zaraz na 2 miesiące poszukiwana opiekunka osoby starszej. Oferta pracy w Niemczech na terenie Lipska przy opiece nad seniorką w wieku 93 lat, która cierpi na demencję we wstępnej fazie.

Podopieczna ma 93 lata oraz 160 cm wzrostu. Pani posiada trzeci stopień niepełnosprawności, choruje na demencję starczą w fazie wstępnej (może występować dezorientacja czasowa), osteoporozę, reumatyzm, depresję, niewydolność serca, częściową inkontynencję (pani potrzebuje wkładek), zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze oraz ma uwarunkowane przez wiek problemy z chodzeniem. Podopieczna porusza się za pomocą balkonika, lecz samodzielnie, ewentualnie potrzebna będzie asekuracja opiekunki. W zakresie własnej pielęgnacji pani potrafi przeważnie sama o siebie zadbać, lecz pod okiem opiekunki. Pani je i pije samodzielnie, lecz tak jak w przypadku pielęgnacji, pod okiem opiekunki. U pani występują zaburzenia snu (opiekunka musi być przygotowana do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba). Pani jest osobą spokojną i sympatyczną. Pani wykonuje drobne czynności w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego, obecnie jednak jest to niemożliwe, ponieważ pani ma złamane przedramię.
Obowiązki: Opiekunka odpowiedzialna jest za pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie), asekurację podopiecznej i pomoc przy czynnościach takich jak własna pielęgnacja, jedzenie i picie, a także towarzyszenie podopiecznej w czasie wizyty u lekarza lub w aptece. Dodatkowo przychodzi osoba do pomocy w obowiązkach domowych.
Dla opiekunki przewiduje się następujący plan dnia:
– godz. 9-10 pobudka oraz podanie śniadania
– przed południem podopieczna ma drzemkę
– około godz. 12 podopieczna je
– po południu podopieczna śpi
– o godz. 19 kolacja, a następnie przygotowanie do snu
Pani mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój wyposażony standardowo, z dostępem do telewizji, radia oraz Internetu. Opiekunka może wykonywać połączenia telefoniczne do Polski. Sklepy znajdują się około 10 minut pieszo od miejsca zamieszkania podopiecznej. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.
Wymagania: komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 m-ce
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 42158ef610046b29

ilość wszystkich wyświetleń: 479, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.