Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Opiekunka osób starszych dam pracę w Niemczech do pani z ok. Fuldy od połowy listopada na 6 tyg.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Birstein
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 27, 2016 1:33 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych dam pracę w Niemczech do pani z ok. Fuldy od połowy listopada na 6 tyg.

Opis

Potrzebna opiekunka osób starszych od połowy listopada 2016. Propozycja pracy w Niemczech przy opiece nad Panią w wieku 89 lat mieszkającą w Birstein – okolice Fuldy. Zatrudnienie na okres 6 tygodni.

Podopieczna ma 89 lat (60 kg, 160 cm wzrostu). Cierpi na początkującą demencję. Ma problemy z poruszaniem się i porusza się przy balkoniku bądź o kulach, ma wszczepione protezy bioder i kolana. Podopieczna ma problemy z krążeniem. Jest samodzielna i bardzo towarzyska (dużo mówi i opowiada). Noce przesypia spokojnie.
Obowiązki: Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej, ubieraniu się, myciu, toalecie, towarzyszy podczas wizyt u lekarza i na spacerach, kremuje obolałe miejsca oraz zajmuje się domem: gotuje , sprząta, myje okna, pierze, robi zakupy, opróżnia skrzynkę na listy, przynosi drobne drewno z piwnicy. W ogrodzie tylko latem drobne prace np. podlewanie kwiatów.

Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem. Dla opiekunki jest oddzielny pokój na piętrze ze standardowym wyposażeniem i łazienką. Ma również swój telefon stacjonarny i łącze internetowe do dyspozycji. Opiekunka ma 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.
Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu w połowie listopada na 6 tyg.
KONTAKT:
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 618580f28296d968

 

ilość wszystkich wyświetleń: 843, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.