€ 9,85 euro/h + dieta dzienna

Niemcy praca jako kurier bez znajomości języka dla kierowcy kat.B Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Czerwiec 22, 2017 3:05 am

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Hannoverze dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B jako kuriera przy dostarczaniu przesyłek do klientów.

Stanowisko: kurier
Wynagrodzenie: 9,85 euro brutto na godzinę pracy oraz dieta dzienna, która wynosi 39 euro netto za każdy przepracowany dzień
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się dostarczaniem przesyłek kurierskich do klientów
  • osoba zatrudniona otrzyma samochód do celów służbowych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja i możliwość przenoszenia paczek
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • auto firmowe w dobrym stanie
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • umowę zgodną ze standardami niemieckimi na czas nieokreślony
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych, w tym również na dziecko – kindergeld

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres:

  • praca@arpro.pl z dopiskiem w nagłówku: „Praca dla dostawcy paczek i listów w Niemczech, Hannover”

Kontakt telefoniczny: 790 219 388

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-kurier-dla-kierowcy-kat-b-hannover/

ID ogłoszenia: 827594b0f69b8900