€ 13 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka przy przeprowadzkach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2016 05:34

Aktualnie poszukujemy osoby do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Płaca: 13 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy zleceniach przeprowadzek od dużych firm oraz klientów prywatnych
  • zadania polegają na załadunku towarów na samochód, rozładunku, montażu, zabezpieczaniu, itp.
  • kandydaci z prawem jazdy kat.C mogą zostać przydzieleni do transportu towarów

Wymagania:

  • zdolność do efektywnej pracy w grupie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • motywacja
  • odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • pracę na legalnej umowie o pracę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo na poniższy adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Wiadomość należy zatytułować: „Niemcy praca fizyczna jako pomocnik przy przeprowadzkach, Imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pomocnik-przy-przeprowadzkach-dortmund/

ID ogłoszenia: 58757fee2a27f427

2 komentarze na “Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka przy przeprowadzkach Dortmund”

  1. basia.olejniczak na październik 24, 2016 @ 21:44

    moj mąz jest zainteresowany pracą u panstwa

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą u panstwa. Tel. +4915141325988