€ 6 euro/h

Niemcy praca sezonowa w rolnictwie zbiory szparagów na rok 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 23, 2015 6:31 pm

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od kwietnia do czerwca 2016 przy zbiorach szparagów. Ogłoszenie dla Polaków w gospodarstwie rolnym z okolic Duisburga.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: okolice Duisburga, konkretnie Geldern – Walbeck

Wynagrodzenie: 6 euro/h

Czas trwania umowy: na sezon 2016 – sezon na szparagi zazwyczaj trwa od kwietnia do połowy czerwca

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór szparagów w następujący sposób – szparagi które rosną ziemi należy podważyć za pomocą specjalnego zagiętego noża, wyciągnąć i powstałe kopczyki przysypać
  • szparagi zbiera się zanim wyrosną z ziemi ponieważ ulegają przebarwieniu
  • praca musi być wykonywana w szybkim tempie
  • osoba musi ostrożnie podważać szparagi – tak, żeby nie przy podważaniu jednego szparaga nie uszkodzić innych

Oczekiwania:

  • ostrożność
  • szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • zorganizowane zamieszkanie odpłatnie (2,88 euro/doba)
  • dla chętnych możliwość wykupienia wyżywienia w formie śniadania, obiadu i kolacji w cenie 7,47 na dzień
  • udostępniona możliwość korzystania z łazienek, toalet oraz aneksu kuchennego
  • praca przez 8 godzin dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej wyłącznie w języku niemieckim na adres:

  • info@spargelhof-kisters.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/rolnictwo-oferty-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-duisburg-2014/

ID ogłoszenia: 574565328683c45d

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa w rolnictwie zbiory szparagów na rok 2016”

  1. Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Mamy 23 i 24 lata. Jesteśmy osobami bardzo ambitnymi bez nałogów, mamy doświadczenie w pracy fizycznej przy zbiorach. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt.
    Kontakt:
    e-mail: batinka10@o2.pl
    Tel.: 507 580 063