€ od 10 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz przeprowadzki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 3, 2016 05:27

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie z Hannoveru dla osób sprawnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Hannover, Niemcy

Stawka godzinowa: od 10 euro brutto

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona początkowo będzie wspierać cały zespół przeprowadzkowy
  • prace polegają na demontażu mebli oraz sprzętów, spakowaniu ich o ile jest to możliwe i załadunek na samochód transportowy
  • po przewozie należy rozładować towary i zamontować we wskazanych miejscach

Oczekiwania:

  • przywiązywanie uwagi do detali
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • motywacja
  • wysoka sprawność oraz siła fizyczna
  • zdolność do samodzielnego myślenia

Zapewniamy:

  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zakwaterowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii i dodatków
  • ubezpieczenie pracownicze oraz wszelkie świadczenia zgodnie z umową
  • narzędzia oraz odzież do pracy

Aplikacja:
Pełne zgłoszenie, zawierające następujące dokumenty:

  • CV
  • zdjęcie
  • opis własnej osoby
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • aktualne dane kontaktowe

należy przesłać mailowo na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Fizyczna praca w Niemczech przy przeprowadzkach, Hannover 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-bez-znajomosci-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 25256d780570fe75

Linki sponsorowane