€ 2300/mc

Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz w Berlinie 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 17, 2022 1:18 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Berlinie dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca manualna przy taśmie i stołach
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie i składanie opakowań prezentowych z kawą

Oczekiwania:

  • utrzymywanie dobrego tempa pracy
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • duża zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do zadań
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązku
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowego, na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Pakowanie kawy, Berlin czerwiec_22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-w-berlinie-dla-pakowaczy/

ID ogłoszenia: 80962ab1f45b70cf