€ 1500 netto+zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz dla pomocy kuchennej w Berlinie z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 8, 2022 3:24 am

Również bez znajomości języka w restauracji z Berlina od zaraz dostępna do podjęcia legalna praca w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 1500 euro netto miesięcznie + zamieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • przygotowanie stanowiska pracy
  • dbanie o porządek
  • praca na zmywaku
  • przynoszenie składników
  • samodzielne obieranie, szatkowanie, mycie, krojenie
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność współpracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rocznie – 2 premie, na święta i wakacje
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • darmowe zamieszkanie i wyżywienie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/02/jan22

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-berlin-z-bezplatnym-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 31061fc55bfbfffc