€ ok. 10000 PLN netto

Zbiory truskawek sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka 2022 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 25, 2022 02:15

Plantacja owoców z Rövershagen poszukuje osób do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od maja 2022 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: 18182 Rovershagen Purkshof 2/Karls Erdbeer-Hof

Wynagrodzenie: za pracę przy zbiorach 10000 PLN netto/mc, za pielenie 9,84 euro netto na godzinę

Termin: od maja 2022

Obowiązki:

  • praca przy zbiorze truskawek na polu lub przy pieleniu

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od maja 2022

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od maja 2022 na 50 dni/3 miesiące
  • bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom
  • zorganizowane odpłatnie zamieszkanie, śniadania oraz obiady w cenie 10 euro/dziennie
  • bonus w wysokości 15 euro dodatki dziennego za pracę przy zbiorach
  • na miejscu opcja korzystania bezpłatnie z pralni, dostępu do wifi, dostęp do aplikacji na telefon do śledzenia postępów w pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę www:

www.karls.jobs

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2022-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDH7eVs.html

ID ogłoszenia: 7861ef2650176b4