€ 2000/mc euro

Niemcy praca bez znajomości jezyka na magazynie z napojami od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2018 05:00

Aktualna propozycja zatrudnienia na magazynie hurtowni z napojami w Dortmundzie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla komisjonera bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Pensja: 2000 euro miesięcznie brutto

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień na palety
  • obsługiwanie skanera ręcznego z interfejsem w języku polskim
  • układanie towaru na paletach

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • sprawność manualna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualny dokument o niekaralności
  • pełna samodzielność
  • zdolność do logicznego myślenia
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej na okres 3 miesięcy
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 250 euro od osoby
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę zmianową i do tego dodatki do wynagrodzenia
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • tanie obiady w stołówce pracowniczej

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/10/2018″ należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 1075be4ab47f2802