€ 9,35/h netto

Sezonowa praca Niemcy 2021 bez znajomości języka zbiory warzyw w Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 15, 2020 04:38

Zatrudnienie na sezon 2021 od marca przy zbiorach warzyw w gospodarstwie z Cappeln. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na okres 2 miesięcy. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze warzyw

Lokalizacja: Cappeln, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 03.03.2021

Wynagrodzenie: 9,35 euro netto na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorach warzyw lub praca na hali przy sortowaniu i oczyszczaniu
  • możliwe również prace przy sadzeniu

Wymagania:

  • dostępność w podanym terminie
  • pracowitość, zaangażowanie
  • brak problemów zw zdrowiem

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • na miejscy zorganizowane zakwaterowanie odpłatne w cenie 8 euro dziennie za miejsce w 4 osobowym pokoju z łazienką, lodówką i dostępem do Internetu
  • w zależności od wykonywanej pracy zarobki rozliczane są na podstawie akordu indywidualnego, grupowego lub na godziny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerem:

  • 0049 44789 48041 (rozmowa w języku polskim)

Zgłaszać się można również na adres:

  • e-mail: pl@maehlmann-gemuesebau.de

Adres firmy:
Mählmann Gemüsebau GmbH
Im Siehenfelde 13
19692 Cappeln

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-marca-2021-zbiory-warzyw-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-cappeln/

ID ogłoszenia: 4755fd745669f3d5