€ 16,50/h brutto

Od zaraz oferta w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 23, 2019 1:35 am

Oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu terminala. Zatrudnienie od zaraz na lotnisku w Düsseldorfie. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane (odpłatnie).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 16,50 euro brutto

Obowiązki:

  • jest to praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu terminala na lotnisku
  • pracownik będzie zajmował się myciem podłóg, sprzątaniem części restauracyjnej, hali wylotów, pilnowaniem czystości w toaletach itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • pełne zaangażowanie, staranność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • umowę niemiecką na 3 miesiące a dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • w trakcie trwania okresu próbnego pracodawca zapewnia zakwaterowanie za 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem niezbędnych, aktualnych dokumentów, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 08/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-na-lotnisku-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5665d5ef76792737