€ 12,00

Murarz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie od zaraz, Pleisweiler-Oberhofen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 76889 Pleisweiler-Oberhofen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Opublikowany: lipiec 17, 2020 00:18

W miejscowości Pleisweiler-Oberhofen od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech na budowie dla murarzy. Zatrudnienie bez znajomości języka przy remontach oraz wznoszeniu nowych domów i mieszkań.

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Murarz. Klient prowadzi firmę budowlaną zajmującą się renowacją domów/mieszkań oraz stawiania nowych budynków od podstaw.

Miejsce pracy: 76889 Pleisweiler-Oberhofen, Niemcy

Zakres obowiązków:

– remonty,

– budowa nowych domów, mieszkań,

– praca z pustakami typu poroton,

– odczytywanie rysunków technicznych.

Oferujemy:

– umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– comiesięczne dodatki do wynagrodzeń,

– darmowe zakwaterowanie podczas zatrudnienia,

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku,

– sprawność fizyczna,

– mile widziana znajomość języka niemieckiego,

– prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “murarz”.

ID ogłoszenia: 9425f10258e6d910