€ 15€/h

Monter izolacji przemysłowej dam pracę w Niemczech od zaraz, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund, zagłębie rury
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: sierpień 10, 2021 02:23

Firma z Dortmundu poszukuje obecnie doświadczonych monterów izolacji przemysłowej do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz również bez wymaganej znajomości języka.

Monter izolacji przemysłowej

praca od 16.08!

Oferujemy:
– umowa o pracę, umowa niemiecka|
– od 15 brutto/ godzine + nocleg opłacony
– narzędzia i ubiór poprzez pracodawce do dyspozycji

Opis stanowiska:
– montaż nowej izolacji, demontaż starej, Izolacja przemysłowa w rafineriach na rurach lub w fabrykach
– 50-60 godz. tygodniowo możliwe, jak i weekendy

Wymagania:
– znajomość niemieckiego nie konieczna
– doświadczenie!
– gotowość do wyjazdu

miejsca pracy: Dortmund, zagłębie rury

Kontakt: 570 580 641 lub CV na info@work-4-all.com

ID ogłoszenia: 578610d059560342