€ 2500€

Spawacz MAG – praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w Neumünster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neumunster
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2024 00:03
  • Wygasa: 12 dni, 1 godzina

Także bez znajomości języka w firmie przemysłowej z Neumünster dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech dla spawaczy MAG. Zatrudnienie przy spawaniu elementów powyższą metodą.

Praca dla spawacza MAG miejscowość: 24534 Neumunster

Obowiązki
spawanie rur
spawanie elementów
spawanie metodą MAG
Wymagania
doświadczenie i może być bez certyfikatu
bez znajomości języka niemieckiego
auto i prawo jazdy konieczność
Oferujemy
umowa niemiecka
stawka: 2300-2800 netto na miesiąc
zaliczki i regularne zjazdy
pokój jednoosobowy
Dodatkowe informacje
KONTAKT
tel. +48 570 580 641
mail info@work-4-all.com
Klauzula informacyjna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

ID ogłoszenia: 416666062559681b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.