€ 12.40€/h + 7€/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla wulkanizatora-mechanika samochodowego w Hanowerze i Eisenach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower i Eisenach
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: listopad 12, 2021 01:41

W rejonie Hanoweru i Eisenach od zaraz dostępna do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku wulkanizatora – mechanika samochodowego. Zatrudnienie przy wymianie opon z letnich na zimowe.

Mechanik Samochodowy

Oferujemy:

wynagrodzenie brutto 12.40€/h + 7€/h diety + bezpłatne zakwaterowanie
miejsce pracy: Hanower i Eisenach
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
możliwe nadgodziny w całości wypłacane
Obowiązki:

wymiana opon letnich na zimowe
drobne naprawy samochodów
Potrzebujemy:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie w opiece osób starszych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:

info@work-4-all.com o tytule „Stanowisko + numer kontaktowy“.

Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

ID ogłoszenia: 2646172c0a4a8fa2