€ 8,90 euro brutto/h plus dieta 20 euro dziennie

Monachium praca w Niemczech kierowca kat.B przewóz osób od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 11, 2016 03:15

Poszukujemy kierowców kat.B do przewozu osób niepełnosprawnych i starszych w Monachium. Niemcy praca dla Polaków z podstawową znajomością języka od zaraz.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Wynagrodzenie: 8,90 euro brutto na godzinę plus dieta 20 euro dziennie

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się przewozem osób starszych oraz niepełnosprawnych. Głównie zbieranie osób po ich domach i dowożenie do ośrodka a po kilku godzinach rozwożenie po domach.
  • Pojedyncze zlecenia również wchodzą w grę.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie prawa jazdy minimum od 3 lat
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziany ukończony kurs pierwszej pomocy lub chęć uczestnictwa w takim kursie zorganizowanym nieodpłatnie przez pracodawcę
  • duże pokłady empatii
  • cierpliwość
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki z wysoką dietą dzienną
  • przejrzyste warunki – niemiecka umowa ze wszystkimi świadczeniami
  • duża ilość godzin pracy
  • elastyczny tryb

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Przewóz osób niepełnosprawnych i starszych, Monachium. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 7425692fcecbb837