€ 1720 brutto + zakwaterowanie

Dla par praca w Niemczech od zaraz produkcja opakowań bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 24, 2017 4:44 am

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w fabryce z Drezna na produkcji opakowań kartonowych. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu na cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1720 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4 lub 2 pary

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w fabryce z Drezna na produkcji opakowań kartonowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie prac produkcyjnych, głównie składanie, kontrolę jakości i pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie, niezawodność
  • punktualne przychodzenie do pracy
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora i wsparcie przy dopełnianiu formalności niezbędnych do podjęcia legalnej pracy na terenie Niemiec
  • ubezpieczenie
  • opcją podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja opakowań kartonowych, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 24459ee55119cd4e

1 odpowiedź na “Dla par praca w Niemczech od zaraz produkcja opakowań bez języka Drezno”

  1. Witał jestem zainteresowany podjęciem pracy przez ostatnie 4 lata pracowałem w Niemczech posiadam prawo jazdy kat B C i aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy proszę o kontakt tel .696214231