€ od 2000

Kucharz – oferta pracy w Niemczech, gastronomia 2017 (Wyspa Juist)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Juist
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: luty 5, 2017 03:35

Restauracja zlokalizowana na Wyspie Juist poszukuje kucharza lub młodszego kucharza do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w branży gastronomicznej na rok 2017.

Główny zakres obowiązków:
• przygotowywanie potraw i dań
• zapewnienie wysokiej jakości usług
• estetyczne prezentowanie potraw i dań
• dbanie o prawidłowe magazynowanie oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością

Wymagania:

Oferujemy:
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza
• wykształcenie gastronomiczne
• minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego (pojęcia branżowe)
• pasja do gotowania
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• wysoka motywacja do pracy

ID ogłoszenia: 9965891d5a50b994