€ od 2000

Kelner, kelnerka – praca Niemcy na wyspie Juist (Juist)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duesseldorf
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 1, 2017 06:14
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Kelner, kelnerka – praca Niemcy na wyspie Juist  (Juist)

Agencja rekrutacyjna dla klienta z wyspy Juist poszukuje personelu – kelnerek i kelnerów. Propozycja pracy w Niemczech przy obsłudze gości restauracji hotelowej.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku:
KELNER
Miejsce pracy: Niemcy, Juist (wyspa)

Główny zakres obowiązków:
• obsługa kelnerska gości i klientów hotelu z zachowaniem standardów
• czynności związane z obsługą kelnerską konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych
• nadzór nad powierzonym sprzętem gastronomicznym
• dbałość o estetykę sal

Wymagania:
• doświadczenie w pracy kelnerskiej
• minimum dobra znajomość j. niemieckiego
• dobra znajomość obsługi klienta
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej w pełnym wymiarze godzin
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• zakwaterowanie oraz wyżywienie
• bezpłatne szkolenia wewnętrzne
• pracę do końca listopada 2017 roku

ID ogłoszenia: 4215891d53f4e9fe