€ 1000-2000

Kelner, kelnerka oferta pracy w Niemczech w restauracji hotelowej Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dusseldorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: Luty 5, 2017 5:17 am

Czterogwiazdkowy hotel z hotel z Düsseldorf poszukuje personelu – kelnerek lub kelnerów. Propozycja pracy w Niemczech w branży hotelarko-gastronomicznej.

Poszukujemy kandydatow na stanowisko:
Kelner/ kelnerka
Miejsce pracy: Düsseldorf, renomowany hotel Van der Valk
Zachęcamy do zgłaszania się osób z własnym zakwaterowaniem- niepracujących na umowie niemieckiej
Obowiązki:
• Obsługa gości restauracji
• Praca a`la carte
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka niemieckiego
• miła aparycja, pozytywne nastawienie do obowiązków oraz klientów,
Oferujemy:
• Pracę w renomowanym hotelu
• Miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl wraz z załączeniem numeru telefonu.

ID ogłoszenia: 1805891d4108a12d