€ 11 - 12 euro brutto/h

Halle, praca w Niemczech – spawacz MIG i monter konstrukcji aluminiowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle, Saksonia
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 7, 2017 05:58

Firma z branży przemysłowej w Halle poszukuje obecnie wykwalifikowanych spawaczy MIG do pracy w Niemczech przy spawaniu i montażu konstrukcji aluminiowych. Wymagana komunikatywna znajomość języka.

Miejscowość: okolice miasta Halle Niemcy (Saksonia, 250 km od granicy)

Numer oferty: 02/49/PF/2017

Język: komunikatywny niemiecki!

Auto: wymagane na dojazdy do pracy!

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: pawacz

Opis / Obowiązki:

Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe
Pracodawcą jest niemiecki producent reklamy świetlnej z konstrukcji aluminiowych.
Praca odbywa się w hali produkcyjnej.
Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 175 godz. miesięcznie

Główne zadania:
Spawanie metodą MIG
Montaż według schematów technicznych kostrukcji aluminiowej do reklam świetlnych
Kontrola wykonanych detali

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz
Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz MIG i jednocześnie monter konstrukcji
Konieczna znajomość i umiejętność samodzielnej pracy według rysunku technicznego
Konieczna znajomość języka niemieckiego
Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy

Oferujemy:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
Stawka godzinna brutto: od 11 do 12 euro (w zależności od kwalifikacji)
Miesięczne wynagrodzenie netto od 1350 do 1500 euro
Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 200 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 666341518 lub przesłanie CV na adres e-mail m.gorecka@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 6765a292fa445624