€ 1650 - 1750 brutto

Praca Niemcy jako Fryzjer – Fryzjerka w salonie z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2017 04:01

Salon fryzjerski z Berlina poszukuje obecnie personelu – fryzjerek oraz fryzjerów gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech w swoim zawodzie. Oferta na stałe, na pełny etat dla kandydatów z doświadczeniem i językiem niemieckim.

Miejscowość: Berlin, Niemcy
Nr oferty: 01/42/PF/2017
Wakaty: 7

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Fryzjer/fryzjerka

Renomowany salon fryzjerski w Berlinie.

Opis / Obowiązki:
– Okres pracy: na stałe
– Pracodawcą jest niemiecki salon fryzjerski z Berlina
– Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na 2 zmiany, ok. 173 godziny miesięcznie

Główne zadania:
o Wszystkie zadania fryzjera damsko/męskiego
o Obsługa kasy fiskalnej
o Dbanie o czystość miejsca pracy
o Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

-Wykształcenie ukierunkowane w zawodzie Fryzjer Damski i/lub Męski,
-doświadczenie min. 1 rok, dyplom fryzjera
-Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
-Obsługa kasy fiskalnej jest dodatkową zaletą
-Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
-Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
-Punktualność, samodzielność, dokładność

Oferujemy:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie miesięczne brutto od 1650 do 1750 euro (w zależności od kwalifikacji)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1250 euro (w zależności od kwalifikacji)
Dodatkowo dzienny napiwek netto, min. 20 euro (min. 420 euro miesięcznie netto)
Dodatkowo Premia miesięczna uznaniowa od 50 do 150 euro
Kwaterę zapewnia pracodawca, czynsz opłaca pracownik (400 do 500 euro miesięcznie)

Prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim na adres mailowy: m.gorecka@corona-silesia.pl w tytule wpisując numer oferty 01/42/PF/2017 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 666 341 518.

ID ogłoszenia: 66159f8721563c38