€ 12,50 - 15,00 euro brutto/h

Brukarz-kamieniarz oferta pracy w Niemczech na budowie, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dusseldorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:15

W Düsseldorf do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie w charakterze brukarza-kamieniarza. Zatrudnienie przy układaniu kostki brukowej oraz kamienia naturalnego.

Miejsce pracy: Dusseldorf, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: komunikatywna/dobra
Nr oferty 01/50/PF/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach. Dla swojego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Brukarz- kamieniarz

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: okolice miasta Düsseldorf Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe.
Pracodawcą jest niemiecki zakład brukarski.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie.

Główne zadania:
Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.).
Niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie.
Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych jak np. minikoparka.
Samodzielne kierowanie pracą brygady brukarzy, przy kwalifikacjach brygadzisty.

Wymagania:
Konieczne aktualne i udokumentowane doświadczenie na stanowisku brukarza.
Mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty ekipy brukarzy
Doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto.
Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki lub innych maszyn budowlanych.
Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 12,50 do 15 euro (brukarz bez funkcji brygadzisty).
Wynagrodzenie brutto: 15,50 do 20 euro (brukarz brygadzista).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 1600 do 2500 euro.
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłaca pracownik, ok.400 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
m.gorecka@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/50/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 666341518.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 6435a2e98bf6e322