€ 10,82/h brutto

Erfurt 2019 od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z odzieżą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2019 03:41

Hurtownia markowej odzieży z Erfurtu poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2019 przy zbieraniu zamówień także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Pracownik Magazynu z odzieżą / Komisjoner

Zadania:
Komisjonowanie i pakowanie odzieży
Sortowanie i rozkładanie towaru
Przyjmowanie zwrotów
Ogólne prace magazynowe

Wymagania:
Chęć do pracy w systemie zmianowym w godzinach 05:45 – 23:45
Doświadczenie w pracy magazynowej i komisjonowaniu mile widziane – nie jest warunkiem koniecznym
Umiejętność pracy w zespole i dokładność
Zaświadczanie o niekaralności
Mile widziany własny samochód
Język niemiecki mile widziany – nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy:
Długoterminowe zatrudnienie na niemieckich warunkach
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Terminowe wypłacanie wynagrodzenia
Stawka 10,82€ Brutto
Zakwaterowanie
Dodatek na święta i urlop (wymagane minimum pół roku współpracy)
Opiekę polskiego pracownika.

Osoby zainteresowane współpraca prosimy o aplikowanie:
drogą elektroniczna (e-mail): info.erfurt@partner-personaldienste.de
w temacie proszę dopisać „ Praca – Imie Nazwisko „
telefonicznie: 0049 1516 895 23 32
Facebook: PARTNER Personaldienste Mitte GmbH – Niederlassung Erfurt

W treści wiadomości proszę zamieścić klauzule:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Partner Personaldienste Mitte GmbH w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6935c86dc5b34efd