€ 11-12,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par produkcja płatków śniadaniowych w Adorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Adorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 13, 2021 02:03

Firma z Adorf poszukuje od zaraz również pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka na produkcji płatków śniadaniowych i musli. Zakwaterowanie zorganizowane będzie bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji płatków śniadaniowych

Miasto: Adorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 11 do 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, samodzielne przygotowywanie składników
  • praca polegać będzie na realizacji planu produkcyjnego
  • obowiązkiem jest obsługa urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie wykształcenia w zawodzie cukiernik, piekarz, kucharz, rzeźnik albo doświadczenie w tych zawodach również na stanowisku pomocnika
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane na czas
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonych pensjonatach i mieszkaniach, w pokojach 1-2 osobowych
  • stałą opiekę polskiego rezydenta
  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par
  • dla chętnych praca w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne dni świąteczne wolne od pracy
  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w dobrze prosperującej, niemieckiej firmie
  • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym tygodniu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, formalnych i administracyjnych
  • dla najlepszych pracowników długotrwałe zatrudnienie
  • wysokie standardy pracy w obecnych czasach pandemii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

Krótki link – http://bit.do/platki-sniadaniowe

źródło: www.jobs.pl/produkcja-musli-platkow-sniadaniowych-oferta-3482173

ID ogłoszenia: 9876111bec9dd885