€ 8,35 euro/h plus dieta i zakwaterowanie

Drezno praca Niemcy przy wykończeniach na budowie malarz – tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 8, 2015 18:44

Firma budowlana z Drezna zatrudni od zaraz budowlańców do zadań wykończeniowych. Oferta pracy w Niemczech na budowie jako malarz – tapeciarz z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,35 euro brutto na godzinę pracy plus dieta oraz bezpłatne miejsce zamieszkania

Obowiązki:

  • praca na budowie przy wykończeniach na zewnątrz i wewnątrz
  • malowanie i tapetowanie
  • szpachlowanie
  • tynkowanie

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wyuczony zawód malarza
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby z własnym autem
  • zdolność do montowania płyt kartonowo gipsowych oraz dociepleń

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • wysokie zarobki i atrakcyjna dieta
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
poznan@limes-consult.de z dopiskiem MALARZ/NIEM

Prosimy o załączenie CV w języku niemieckim.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-drezno-dla-malarz-tapeciarz-wykonczenia/

ID ogłoszenia: 8756165c57c9d8a

2 komentarze na “Drezno praca Niemcy przy wykończeniach na budowie malarz – tapeciarz”

  1. Witam
    Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani oferta pracy,mieszkamy niedaleko Leipzig ,posiadamy auto oraz doświadczenie ,proszę o kontakt +49 151/668-343-74

  2. Slawomir Bzdregowski na listopad 6, 2015 @ 17:00

    Witam. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych.oraz wieloletni staz w holandii jako glazurnik .nr kontaktowy+48 535220456