€ 9,79-10/h

Dla par w ogrodnictwie sezonowa praca w Niemczech bez języka przy kwiatach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: styczeń 10, 2020 04:07

Od zaraz propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie również dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,79 do 10 euro brutto na godzinę pracy przy wypracowaniu tygodniowo od 40 do 60 godzin

Zakres zadań:

  • praca sezonowa przy kwiatach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie oczyszczanie, przesadzanie, pielęgnacja, rozładunek i załadunek kwiatów, podcinanie rododendronów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • zręczność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na okres 3 miesięcy
  • pracowitość
  • preferowane zgłoszenia od kandydatów mobilnych

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • sezonowe zatrudnienie
  • opieka koordynatora
  • jednorazowa premia w wysokości 100 euro za polecenie pracownika
  • polską umowę o pracę
  • uczciwe zarobki
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-jezyka-rowniez-dla-par/niemcy/14767079

źródło: http://praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1835e179af8208a6