€ 2600-3150/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 18, 2019 12:46 am

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie 2019 w Berlinie bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za podstawianie kubłów pod śmieciarkę do załadunku
  • zbieranie odpadów sortowanych w workach
  • odbieranie odpadów wielkogabarytowych

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność, energiczność
  • brak nałogów
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodnie z niemieckimi standardami
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • ubezpieczenie oraz dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • pakiet odzieży roboczej
  • wdrożenie w obowiązki
  • płatny urlop

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/07/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-jako-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7375d2cbe6997d99

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Berlin”

  1. JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANY PROSZĘ O KONTAKT TEL. 791929550.

  2. JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANY PROSZĘ O KONTAKT 791929550

  3. cezary.zamkowski@wp.pl na Lipiec 22, 2019 @ 6:10 pm

    Dzieńdobry jestem zainteresowany oferta plus również mam całą ekipe 4 osob dzieki czemu mozemy sie podjąć stanowisk które państwo oferują pozdrawiam i czekam na odpowiedź