€ 13,50/h brutto

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 2, 2019 04:27

Zatrudnienie od zaraz w Berlinie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w Berlinie przy kompletowaniu zamówień
  • ponadto obowiązkiem będzie pakowanie towarów, rozładunek dostaw, prowadzenie dokumentacji itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • atutem będą zgłoszenia od osób w pełni mobilnych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki, pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu a także przy dopełnianiu formalności
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w hotelu robotniczych
  • opcja rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/07/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 4315d1a6554d9a53