€ od 17,50 €/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Lipsku 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2024 00:54
  • Wygasa: 10 dni, 7 godzin

Firma dystrybucyjna z Lipska poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Zakwaterowanie darmowe organizuje na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: od 17,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów do obsadzenia: 4

Umowa: minimum do końca sierpnia 2024

Opis stanowiska:

W tej roli będziesz częścią zespołu, którego zadaniem jest ręczne pakowanie słodyczy przy taśmie produkcyjnej. Twoje główne obowiązki będą obejmować składanie zestawów promocyjnych z różnymi słodyczami oraz ich staranne pakowanie. Aktualnie przygotowujemy zestawy na okres letni i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, jednak w przyszłości będziesz pracować nad innymi tematycznymi zestawami.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Efektywna współpraca z zespołem oraz energia, dokładność i zaangażowanie
  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna

Co oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Niemiecka umowa o pracę na okres próbny trwający 3 miesiące
  • Możliwość stałego zatrudnienia dla pracowników wykazujących się umiejętnościami
  • Szybki proces rekrutacji i wsparcie polskojęzycznego koordynatora, co ułatwia adaptację w nowym miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastservice.com z dopiskiem w nagłówku: ps/l/06/24

Rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz!

ID ogłoszenia: 466665e3a512f752

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.