€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie hurtowni AGD Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 16, 2021 22:43

Oferujemy zatrudnienie od zaraz  na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace pomocnicze – kompletowanie zamówień, przyjmowanie i rozładunek dostaw, aktualizowanie danych w systemie, przenoszenie towarów, zabezpieczanie, współpraca z innymi działami oraz kurierami, przyjmowanie zwrotów
  • zadania zlecane są zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem przez przełożonego

Wymagania:

  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • punktualność
  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne dodatki za pełną frekwencję
  • pracodawca zapewnia środki ochrony osobistej oraz bezpieczne środowisko pracy
  • gruntowne przeszkolenie w języku polskim
  • system poleceń pracowniczych
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/05/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2021@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 60760a12d9970609