€ od 13,00 brutto/h

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu słodyczy, Gotha 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2023 00:51

Dla par pakowaczy dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu za opłatą.

Jobconsult Sp. z o.o. – Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Zgorzelec, Krótka 6A, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 8763 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik przy pakowaniu słodyczy

Miejsce pracy: 99867 Gotha (Niemcy)

Opis stanowiska:

praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,
pakowanie towaru (cukierki, żelki, czekolady),
układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,
kontrola jakości.

Poszukiwane kompetencje:

punktualność, samodzielność, dokładność,
doświadczenie w środowisku produkcyjnym,
chęć do podjęcia pracy w systemie 2 i 3 zmianowym,
zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

umowę o pracę na warunkach niemieckich;
atrakcyjne wynagrodzenie od 13,00 euro brutto;
zakwaterowanie w kwocie 320 euro/miesięcznie w mieszkaniach i pensjonatach, pokoje 2 i 3 osobowe, na miejscu kuchnia, łazienka i Internet;
transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy;
dodatki za pracę w godzinach nocnych +25%;
dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych;
płatne dni świąteczne wolne od pracy;
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia;
stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy;
możliwość długoterminowej współpracy;
możliwość zatrudnienia również par.

Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie!