€ 15 €/h brutto

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz przy sortowaniu odzieży w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 16, 2023 01:30

Na terenie Drezna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • Sortowanie odzieży – pracownik będzie musiał ocenić stan odzieży, oddzielić ją według kategorii (np. koszule, spodnie, kurtki) i określić, która odzież nadaje się do sprzedaży, a która powinna trafić do dalszego przetworzenia.
  • Przygotowywanie odzieży do sprzedaży – po dokonaniu sortowania, pracownik będzie musiał uporządkować i zapakować odzież według określonych kryteriów (np. według rozmiaru lub koloru) oraz oznaczyć ją odpowiednimi etykietami.
  • Przetwarzanie odzieży – niektóra odzież może wymagać dalszej obróbki (np. prania, prasowania, naprawy), zanim będzie nadawała się do sprzedaży.

Wymagania:

Aby ubiegać się o stanowisko pracy, konieczne jest spełnienie kilku wymagań. Pierwszym z nich jest pełna punktualność – oznacza to, że pracownik powinien przychodzić na czas i dotrzymywać ustalonych terminów. Dodatkowo, pracownik powinien być gotowy do podjęcia pracy w Niemczech od razu, bez zbędnej zwłoki. Samodzielność i umiejętność pracy w zespole są kluczowe, ponieważ pracownik będzie pracował w grupie i musi być w stanie efektywnie współpracować z innymi. Wymagana jest również zręczność oraz wysoka sprawność fizyczna, ponieważ praca może wymagać dźwigania ciężkich przedmiotów i wykonywania powtarzających się ruchów. Pracownik nie powinien mieć również żadnych problemów zdrowotnych (np. alergii), które mogą wpłynąć na jego zdolność do wykonywania pracy.

Zapewniamy:

Oferujemy możliwość podjęcia pracy od zaraz oraz gwarantujemy rozwój zawodowy i możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. Dbamy o terminowe wypłaty wynagrodzenia oraz zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Dodatkowo, nasi pracownicy otrzymują pomoc rezydenta polskiego pochodzenia w trakcie procesu adaptacji w Niemczech. Oferujemy także opłacanie wszystkich wymaganych świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie zdrowotne. Pracownik zostanie wdrożony w zakres jego obowiązków, aby czuł się pewnie i komfortowo w pracy.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/05/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-sortowanie-odziezy-uzywanej-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 60564624b4357ef1