€ od 13,50/h brutto

Dla par dam pracę w Niemczech pakowanie ciastek bez języka od zaraz, Kahla

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kahla
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 3, 2024 01:09
  • Wygasa: 10 dni, 8 godzin

W rejonie Kahla od zaraz legalna praca w Niemczech dla par pakowaczy przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem dla pracowników.

Twój zakres obowiązków

Pakowanie artykułów
Kontrola jakości produktu końcowego
Wykonywanie prac produkcyjnych
Praca przy linii produkcyjnej
Wymagania pracodawcy
Chęci do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowania w wykonywane obowiązki
Prawo jazdy kat. B

Mile widziane
Doświadczenie w środowisku produkcyjnym

Pracodawca oferuje
Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 13,50 EURO BRUTTO NA GODZINĘ

DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)

Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
Płatne dni świąteczne wolne od pracy
Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
Możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość zatrudnienia również dla par

Czy to oferta w sam raz dla Ciebie? Przekonajmy się!

Zadzwoń pod wybrany numer:

+ 48 77 446 24 00

+ 48 32 712 39 90

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy,oferta,10543812

ID ogłoszenia: 1436626d60525dfd