€ 1350 netto +mieszkanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz jako pomoc kuchenna Drezno 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 24, 2019 4:15 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech także bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Drezna. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2019

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami kuchni
  • przygotowywanie składników
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych, ich mycie oraz konserwacja
  • prac na zmywaku
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • konieczność przejścia badań lekarskich przed podjęciem tej pracy – brak chorób zakaźnych, dobre zdrowie, brak nałogów czy problemów z kręgosłupem
  • szybkość w przyswajaniu nowych rzeczy
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od października 2019
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie w sprawdzonej niemieckiej firmie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w małym i skromnym pokoju z własną łazienką i mini lodówką oraz aneksem kuchennym
  • darmowe wyżywienie
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna/10/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9205d89523856abd