€ 2260/mc

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2022 01:46

Zatrudnienie w markecie z Hamburga dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towarów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2260 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w charakterze pracownika sklepu wielkopowierzchniowego ogólnospożywczego
  • do zadań należeć będzie pilnowanie porządku, wykładanie nowych towarów, przeprowadzanie kontroli jakości i zdejmowanie produktów z krótką datą, etykietowanie i zmiana cen
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • elastyczność, energiczność
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w środowisku monitorowanym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • zdolność do pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości do 150 euro raz na tydzień
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • gwarancja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Praca w sklepie, Hamburg 08/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 33962fbd2148c248