€ 10,71-11,00

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji części samochodowych, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 24, 2018 04:55

Dla par propozycja pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji części samochodowych. Zatrudnienie w rejonie Hanoweru również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Stawka godzinowa: 10,71 – 11 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Opis zadań:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna
  • obowiązkiem będzie wspieranie zadań przy obróbce i kontroli jakości elementów wytwarzanych dla branży samochodowej
  • kompletowanie i pakowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • preferujemy zgłoszenia od par/grup z własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność, staranność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne premie na święta i wakacje
  • płatne dni świąteczne wypadające w dni robocze
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce pracodawca zapewnia +25% dodatkowego wynagrodzenia
  • dobre warunki zakwaterowania
  • pomoc koordynatora niemieckiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o kontakt za pośrednictwem formularza poniższego:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-czesci2018

ID ogłoszenia: 3405b56494ee78d6

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji części samochodowych, Hanower”

  1. Witam, wraz z partnerem i jego bratem jesteśmy gotowi do podjęcia pracy. Posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód. Jedna osoba z grupy rozmawia biegle w j. Niemieckim. Obecnie przebywamy na terenie Niemiec. Mój nr telefonu +48570159787. Pozdrawiam i liczę na kontakt.