€ 12,84/h brutto

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odzieży od zaraz Drezno 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 23, 2021 04:32

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie w Dreźnie dla chętnych również bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Drezno, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • typowo fizyczna praca przy sortowaniu odzieży oraz akcesoriów używanych
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • sumienność
  • energiczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań – noszenie maseczek, rękawic
  • dobre zdrowie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące próbne
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zatrudnienie od marca 2021
  • pomoc opiekuna na miejscu – odebranie z dworca, pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/03/2021″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 532603288f5aa826