€ 12,85/h+zakwaterowanie

Bez języka fizyczna praca Niemcy od zaraz dla par przy sortowaniu odzieży Cottbus 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2020 03:00

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Cottbus dla par przy sortowaniu odzieży używanej oraz akcesoriów (paski, torebki, zabawki etc.).

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w sortowni odzieży i akcesoriów – drobnego AGD, książek, torebek, zabawek itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości produktów i rozdzielanie ich pod kątem jakościowym
  • zadania wykonywane są zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów BHP – w odpowiedniej odzieży, masce, rękawicach

Wymagania:

  • dobre zdrowie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny
  • bardzo dobre zarobki
  • bezpieczne środowisko pracy
  • pracę na pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-cottbus/

ID ogłoszenia: 1265f68e2a517639