€ Do uzg.

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach, Münster 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 24, 2021 3:58 am

Od zaraz w szklarni na terenie Münster możliwa sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie 2022 w ogrodnictwie bez znajomości języka niemieckiego. Mieszkanie będzie zorganizowane dla pracowników.

Miejsce zatrudnienia: Münster, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Stanowisko: Pracownik szklarni

Rozpoczęcie: od stycznia 2022

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w szklarniach ogrzewanych przy pielęgnacji roślin – sadzeniu, sortowaniu, podlewaniu, pakowaniu, wysyłce
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek, stekowanie sadzonek, prace magazynowe, konserwacyjne, obsługa urządzeń
  • prace zarówno dla pań i panów

Oczekiwania:

  • dostępność
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wiek do 55 lat

  • niemieckie warunki zatrudnienia i umowę z niemieckim pracodawcą
  • świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie zdrowotne i emerytalno-rentowe
  • dostęp do opieki medycznej
  • wysokie standardy pracy – testy na covid
  • tygodniowo 50-55 godzin pracy
  • terminowe wypłacanie pensji na konto
  • możliwość pobierania zaliczki po przepracowaniu tygodnia
  • przejazdy wewnętrzne
  • zamieszkanie w 2 osobowych pokojach
  • dodatek na wakacje
  • opcja wykupienia posiłków w zakładzie pracy
  • zorganizowanie przejazdu z Polski do Niemiec
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja szczenień przeciwko COVID w Niemczech lub możliwość zjazdu do Polski na szczenienie
  • brak opłat za pośrednictwo pracy

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny pod numerem:

  • 77 44 69 703 (Opolskie), lub 0049 2597 69 02 036

Dzwonić można w godzinach: 8-15

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-praca-ogrodnictwo-zatrudnimy-od-stycznia-panow-pary-CID4-IDMQQ1T.html

ID ogłoszenia: 25661c4f42ee1cb1