€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz na budowie przy wykończeniach bez języka 2021 Steinheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Steinheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 7, 2021 3:40 am
  • Wygasa: 13 dni, 23 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy wykończeniach. Zatrudnienie na budowie w Steinheim od zaraz. Konieczne do podjęcia zatrudnienia jest posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Steinheim – Kleinbottwar, Niemcy

Rozpoczęcie: do ustalenia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • w chwili obecnej firma zajmuje się remontem i wykończeniem zabytkowej kamienicy
  • prace przydzielane pracownikom to rozbiórka ścian, cokołów, malowanie, szpachlowanie, montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • zdolność koordynowania pracy innych
  • doświadczenie w pracy przy wykończeniach – malowaniu, szpachlowaniu, montażu ścinek i sufitów K-G

Zapewniamy:

  • umowę z ubezpieczeniem
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zorganizowane darmowe zamieszkanie
  • opcję podjęcia zatrudnienia długotrwałego
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych oraz w trakcie procesu rekrutacyjnego

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą powyższą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykonczenia-wnetrz-niemcy,oferta,7967486

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-steinheim/

ID ogłoszenia: 899606c515dd87aa