€ 13,00-14,00 €/h brutto

Dla par bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą i obuwiem w Schlüchtern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schlüchtern
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2023 01:15

Na magazynie z odzieżą i obuwiem roboczym w rejonie Schlüchtern do podjęcia od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie także dla par przy kompletacji towaru. Zakwaterowanie na miejscu możliwe za opłatą.

MAGAZYNIER (ODZIEŻ I OBUWIE ROBOCZE) – MOŻLIWOŚĆ PRACY DLA PAR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

DZIAŁ KOMISJONOWANIA

Komisjonowanie towarów
Praca ze skanerem i w systemie pick by voice
Zbieranie zamówień
Rozkładanie towarów na regały

DZIAŁ ZAŁADUNKU

Przyjmowanie towarów
Załadunek dostaw z ciężarówek

WYMAGANIA:
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/pakowacza/komisjonera
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w wybrane soboty

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
Pełny pakiet socjalny
Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie (Pracownicy bez znajomości j. niemieckiego: 13 euro brutto/godzina; Pracownicy ze znajomością j. niemieckiego: 14 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Możliwość pracy dla PAR
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/321478/0/

ID ogłoszenia: 47964f6043264089