€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka od zaraz remonty-wykończenia Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: Październik 6, 2020 4:48 am
  • Wygasa: 1 dzień, 20 godzin

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych bez znajomości języka w Wiesbaden. Oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach. Na miejscu możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego zapewnionego przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Wiesbaden, Niemcy

Pensja: do ustalenia – wysokość zależy od umiejętności i posiadanego doświadczenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy remontach i wykończeniach
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało montaż regipsów – stawianie ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, tapetowanie, układanie kafelków, glazury i parkietów

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność, sumienność, solidność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcja zorganizowania płatnego zakwaterowania
  • możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +491639473092

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-remontach-wykonczeniach-od-zaraz-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 4955f79f79490df5