€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek od września 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cheminitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 31, 2015 00:02

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od września przy zbiorze śliwek. Oferta z okolic Cheminitz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru śliwek

Miejsce zatrudnienia: okolice Cheminitz

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: wrzesień 2015

Czas trwania umowy: 1 – max 2 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • Jest to praca fizyczna w sadzie przy zbiorze śliwek. Śliwki zrywa się z drzew lub zbiera spady.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby ze statusem studenta lub ucznia
  • dyspozycyjność od września
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • wysoka kondycja fizyczna
  • samodyscyplina
  • zdolność do współpracy w zespole, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • pracę na ok. 1,5 miesiąca od września
  • opiekę brygadzisty polskiego pochodzenia
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkanie domkach z dostępem do łazienek i kuchni
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 09/030/15

ID ogłoszenia: 88055e345b2f045c

10 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek od września 2015”

  1. Witam.Posiadam status ucznia mam 22lata,sprawny fizycznie,chętny do pracy od zaraz. Moj email kuba1910@autograf.pl

  2. Witam, jestem młodym mezczyzna w wieku 23l, w pełni sprawny fizycznie. Podejmę prace najlepiej od zaraz. Posiadam doswiadzenie w pracy przy zbiorach ogorkow (3 sezony) oraz czereśni i truskawek ( 2 sezony). Moj adres email kukula13-1992@tlen.pl

  3. Witam. jestem zainteresowany pracą przy zbiorze owoców. mam doświadczenie pracy na akord w różnego typu owoców w tym śliwek.jestem dyspozycyjny i otwarty na propozycje. tel;533607759

  4. Witam. Jestem zainteresowany zbiorem śliwek. Chętny i dyspozycyjny od zaraz. Proszę o kontakt pod nr telefonu 536098635.

  5. Witam.jestem Mariusz mam 40 lat,sprawny fizycznie,chętny do pracy od zaraz.posiadam prawo jazdy kat.B.PILNIE.

  6. Witam jestem zainteresowana oferta pracy ,moj tel.503126530

  7. zbior sliwek na wrzesień 2, 2015 @ 15:19

    zaraz moge podjac prace. telefon 0048338542281 oraz komorka 0048693564245

    oraz druga komörka 0048783700358

  8. wojciechsz567 na wrzesień 5, 2015 @ 11:24

    Jestem zainteresowany pracowalem przy szparagach prosze o kontakt matiuuu133@gmail.com

  9. witam pisałam na meila ale zro odpowiedzi jestem zainteresowana pozdrawiam

  10. witam jestem zainteresowana ofertą pracy u państwa obecnie mieszkam w polsce.mój num.tel.661334536.pozdrawiam