€ 9,60/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory jabłek od zaraz Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 20, 2021 02:57

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu przy zbiorach jabłek. Sezonowa oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od września do października 2021. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru jabłek

Umowa: na około 2 miesiące, rozpoczęcie od 7 września, zakończenie 30 października 2021

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w sadzie przy zbiorze jabłek
  • jabłka zbiera się na platformie iw podnośnikach koszowych
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja, sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w różnych warunkach pogodowych
  • przykładanie się do zadań
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na roli, w sadzie czy gospodarstwie
  • wysoka motywacja
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • dostępność

Zapewniamy:

  • sezonowe zatrudnienie od 7 września do 30 października 2021
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz wypłacanie zaliczek co czwartek + reszta na koniec w gotówce lub przelewem
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w kontenerach mieszkalnych za 8 euro/doba
  • tygodniowo ok 60 godzin pracy
  • wyjazd zorganizowany jest w cenie 560 PLN w tej cenie pracownik ma bilet do Niemiec, polisę i wsparcie biura lub 180 PLN dla osób z własnym autem

Uwaga! Pracownicy bezwzględnie muszą zabrać ze sobą podstawowe naczynia oraz pościel.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny:

  • 134463295 lub 782745508

Lub za pośrednictwem poniższej strony:

  • www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-jablek-niemcy_de189-21-1

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-zbiory-jablek-sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-2021-hamburg/

ID ogłoszenia: 556611ea9b39d829