€ 10,85/h brutto

Dla par praca Niemcy 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz we Florstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Florstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 1, 2020 04:49

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków i art. medycznych. Zatrudnienie 2020 od zaraz we Florstadt dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków oraz artykułów medycznych

Wakaty: 10

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Florstadt, Niemcy

Pensja: 10,85 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy przy pakowaniu produktów medycznych raz kosmetycznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień, naklejanie etykiet, przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco – np. prace na magazynie

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na dwie zmiany
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zdobyte na stanowisku pakowacza, komisjonera lub magazyniera

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie również dla par
  • wsparcie w przygotowaniu i zorganizowaniu wyjazdu
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów
  • opiekę koordynatora
  • opcja pracy na nadgodziny
  • bardzo dobre zarobki
  • dostęp do pakietu socjalnego
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę – podpisaną z pracodawcą

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: https://link.do/pakowanie-florstadt

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/307045/0/

ID ogłoszenia: 6785eab664ebbefb