€ od 1823 brutto/mc

Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 22, 2020 3:37 am

Restauracja z Hanoweru poszukuje od zaraz dyspozycyjnych osób także bez znajomości języka do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę – odpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w restauracji przy utrzymywaniu czystości na kuchni oraz 3 sal restauracyjnych
  • obowiązkiem pracownika będzie także obsługa zmywaki przemysłowej i sprzątanie sanitariatów
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od pań
  • własna odzież
  • dostępność od zaraz na około 1,5 miesiąca
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, solidność, wydajność
  • pracowitość
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w systemie 6 dni pracy – około 45 godzin
  • elastyczny grafik ustalany już na miejscu
  • pensja wypłacana na konto lub do ręki
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 141 euro miesięcznie w jednoosobowym pokoju + 3 posiłki dziennie w cenie 54 euro miesięcznie
  • pokrycie kosztów biletu powrotnego do Polski w wysokości 70 euro po zakończeniu całego kontraktu
  • koszt wyjazdu po stronie pracownika to 770 PLN – w cenie jest bilet z Polski do Niemiec, polisa i wsparcie biura

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: POMOC W RESTAURACJI NIEMCY

Więcej informacji można uzyskać pod numerami: 782745508 LUB 134463295

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/pomoc-w-restauracji-oferta-dla-2-pan-od-zaraz-01011970

ID ogłoszenia: 6295ec2f7b516963