€ od 9/h netto

Dam pracę w Niemczech w budownictwie od zaraz pomocnik budowlany bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2022 03:45

Zatrudnienie od zaraz dla pomocnika budowlanego w Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 na budowie dla pracowników bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 9 euro netto na godzinę pracy, osoby z samochodem otrzymają 9,50 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy zadaniach pomocniczych
  • obowiązkiem będzie przenoszenie, poziomowanie okien, osadzanie, wiercenie
  • inne prace fizyczne zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie
  • rzetelność, sumienność

Zapewniamy:

  • stała pomoc agencji
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • bardzo dobre zarobki
  • w tygodniu 50 godzin pracy
  • miesięcznie do wypracowania nawet 200 godzin pracy
  • legalne zatrudnienie na umowie o pracę
  • zapewniony zwrot 50% kosztów za przejazd do Niemiec
  • całkowity zwrot kosztów za przejazd do biura we Wrocławiu w celu podpisania dokumentów
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • zwrot podatków

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze, od 8:00 do 17:00, pod numerami:

  • +48 575 440 185
  • +48 535 675 485
  • +48 535 915 395

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-w-budownictwie-od-zaraz-bez-jezyka-dla-pomocnika-budowlanego-monachium/

ID ogłoszenia: 45061e5b3f925ce5